Mportalik - Forum Na Każdy Temat

Wszyscy, wszystkim, o wszystkim


#1 2011-01-15 07:33:28

Alearan

Noble

4606481
Skąd: hen daleko
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 12
Punktów :   

Mportalik: Reaktywacja

<dramatyczna muzyka>
Dobra, teraz tak na poważniej:
Na takim forum możemy robić sobie pogaduszki we własnym gronie, ale chcąc trafić do szerszego grona internautów - czyli faktycznie stworzyć forum młodzieżowe - trzeba się pokusić o bardziej "profesjonalny" wygląd. Przede wszystkim pozbawiony denerwujących pop-up'ów na cały ekran.
Można postawić normalne forum, bez jakichkolwiek reklam od zera - ale do tego potrzebny jest własny serwer, albo przynajmniej miejsce na czymś - np. http://webd.pl/  - 7zł miesięcznie majątkiem nie jest (+można się przylansować oryginalnym adresem mailowym ;p) - a nawet w ramach zwrotu części kosztów można zainstalować, skromne, nienachalne reklamy (typu pasek google na dole strony z trzema losowymi adresami-reklamami). Do kosztu dochodzi jeszcze wykupienie sensownej domeny - np mportalik.com.pl 9.90/rok (Co do innych końcówek - .com jest zajęte przez stary portalik, .pl jest zajęty ale nieużywany, a .eu kosztuje 69zł )
Podsumowując:
Serwer - 7zł/mies - 70zł/rok
Domena - 10zł/rok
Nie oczekuję od nikogo kontrybucji pieniężnej (choć jest mile widziana) - z Gabi poradzimy sobie z tym. Problem w tym, że forum trzeba będzie dobrze rozruszać, moderować etc. w związku z czym się pytam się - pomożecie?
Myślałem o tym, by każdy z zarejestrowanych tutaj - dostał moda, lub coś w stylu statusu V.I.P/przyjaciel - tak by miał kto się opiekować forum. Zainteresowani mogą też dostać adres mailowy @mportalik.com.pl (chyba, ze wspólnie zadecydujemy o jakiejś innej nazwie/domenie)
</koniec dramatycznej muzyki>

W skrócie:
Kto chce/może pomóc i w jaki sposób? Rozumiem, że wszyscy jesteśmy biednymi, pracującymi, zabieganymi studentami - ale skoro dajemy radę znaleźć trochę czasu na to forum, to na założone profesjonalnie też się jakieś minuty znajdą.

Jeżeli macie też jakieś ciekawe wizje co do formy przyszłego forum - piszcie bez wahania. A nóż ktoś chciałby sobie strzelić słit-blogaska podpiętego pod mportalik? Albo jakiś niewielki portalik fotograficzno-artystyczny dla użytkowników forum?


Man with both roots and wings.

Offline

 

#2 2011-01-16 22:38:26

 Alicja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Mportalik: Reaktywacja

Ja jestem chętna do pomocy. Możecie mnie angażować. ;-)

Offline

 

#3 2011-01-23 01:18:23

Alearan

Noble

4606481
Skąd: hen daleko
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mportalik: Reaktywacja

Coś nam inicjatywa chyba jednak zdechła.


Man with both roots and wings.

Offline

 

#4 2011-01-27 19:16:26

 Alicja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Mportalik: Reaktywacja

Bo sesja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakkw.pun.pl www.kaforsaken.pun.pl www.naruto-san.pun.pl www.enwu.pun.pl www.bakugan-mistrz.pun.pl