Mportalik - Forum Na Każdy Temat

Wszyscy, wszystkim, o wszystkim


#1 2010-12-30 17:30:50

alanosik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 13
Punktów :   

Rozbijanie związków.

Zdażyło wam sie kiedyś rozbić jakiś związek ?
Co robicie jeśli czujecie coś do kogoś kto jest w związaku?

Offline

 

#2 2010-12-30 20:41:13

 Miyako

Sprzątacz

1879447
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 31
Punktów :   

Re: Rozbijanie związków.

Nie zdarzyło.
Nawet jeśli czuję, to jest to uczucie tak jakby platoniczne i osoba pozostaje zupełnie poza zasięgiem moich zainteresowań, bo jest zajęta. To tak jakby ta osoba w ogóle nie istniała, oprócz mojej wyobraźni. Nie dopuszczam nawet możliwości, że mogłoby być inaczej.

Offline

 

#3 2010-12-31 11:37:29

caessa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rozbijanie związków.

Ja mam podobnie do Miyako.
Nigdy nie rozbiłam związku. Nie lubię gdy ktoś próbuje ingerować w moje związki, bo zawsze to prowadzi jednak do jakichś niepewności, złego humory itp, więc nie robię tego innym. 
Mogę być blisko takiej osoby, troszkę czaić się z ukrycia i mieć nadzieję, że jeśli z jakichś niezależnych ode mnie powodów para się rozstanie ja będę mogła uderzyć.
Ale i tak się nie znam na takich gierkach

Offline

 

#4 2011-01-04 21:23:06

 Gabi

Master of disaster

24135897
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 25

Re: Rozbijanie związków.

Nie zdarzyło mi się, jak dla mnie to jest niedojrzałe i egoistyczne. Zajęta osoba jest dla mnie świętością, ma naklejoną etykietkę z napisem "nie dotykać, grozi trwałym kalectwem" ;-)
Intrygi miłosne nie są w moim stylu. No i szczęście budowane na nieszczęściu innych nie jest dla mnie szczęściem.

Chyba że: ten związek się kończy, a wtedy mogę wkroczyć, najpierw jako dyżurna pocieszycielka.


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki."

Mark Twain

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mounds.pun.pl www.ww2pbf.pun.pl www.gim2zuromin.pun.pl www.redtube.pun.pl www.darksoldierss.pun.pl